Nová Govinda?

V červnu jsem měl tu příležitost navštívit známý to festival v bohnické léčebně Mezi ploty. Kromě toho, že jsem chvílemi uvažoval o tom, zda tam rovnou nezůstat a nevybrat si menší zdravotní dovolenou, všiml jsem si jedné věci.

Vskutku mě to zarazilo. Opravdová záhada. Jaká že? Určitě všichni znáte nebo aspoň někdo vaření podle Govindy. O duchovním pozadí celé Govindy nemá cenu se rozepisovat, kdo chce, na netu si najde. Podstatné je, že govinďácké vaření je absolutně bezmasé. Hezky česky vegetariánské. Dobrá, to není zcela hezky česky, aby to bylo hezky česky, asi by se slušelo napsat: totálnězeleninožroutské. A stánky s touto stravou pod značkou Govinda můžete čas od času právě na některých festivalech potkat.

A cože mě to zarazilo? Zarazila mě nečekaně nová nabídka, která u jejich stánku visela. Že by šli konečně do sebe a pochopili, kdeže se skrývají ty pravé chutě? Cože je to na světě vlastně dobré? A uzpůsobili tomu svou nabídku? No však posuďte sami na přiloženém obrázku. Bohužel světelné podmínky mému mobilu příliš nenahrávaly, příliš velký rozdíl mezi světlem a stínem a bílá deska s nápisem totálně zblbly mobilfoťák a tak jsem musel nápis Govinda v počítači pracně dolovat z expozičních dat, proto je takový nepřiprozený. Ale o žádnou retuš či jiné fígle se opravdu nejedná.

201008131338_govinda

Facebooktwittermail

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..