Vítejte na Kovářově kobyle…

Tak tohle je starý uvítací projev, který si mohl přečíst návštěvík zabloudivší na starou verzi mého zvanou Kovářova kobyla. Proč a nač jest k přečtení níže… Nutno podotknout, že ne vše, co je tam psáno, platí i na této verzi webu. 😉

Vítám vás na mém webíku, ať už jsem vás sem pozval či jste jen náhodný návštěvník.

Asi se ptáte, proč zrovna Kovářova kobyla. Důvod je naprosto jednoduchý. Už nějaký čas se trošku ochomejtám okolo toho tvoření webů a pár stránek jsem už vypustil do světa a starám se o ně. A o to právě jde. Starám se ostatním o weby, tvořím je, opečovávám, vylepšuju a na to, abych si vyrobil něco vlastního, jaksi už pak nezbývalo času, prostředků, energie a tak. Zkrátka to byla ta pověstná kovářova kobyla, co pořád chodí bosa.

Jednou ale přišel den a já jsem se tak lehce naprdnul a řekl si: „Hergot, Zdenku, tak už se na to vrhni. Ostatní weby ti krásně běhaj, nepotřebujou tolik péče, jiné věci odsuň na čas do pozadí a šup do tvorby vlastního webového hnízdečka.“ A tak jsem se na to vrhnul a konečně tu svoji kovářovu kobylu okul. A na svět přišla Kovářova kobyla s velkým K.

A čeho se tu můžete dočkat? Vesměs hlavně toho, co kdy vzešlo z mého tvořivého pera. Nějakých těch povídek, básniček a taky něco mála z mého oblíbeného žánru, o který se pokouším, a to jest hororu. Sem tam se tu možná objeví i nějaké to moje plácání do větru či jiné hovadiny. Možná to tu i rozšířím o nějakou obrázkovou galerii s fotkama a mojí letmou grafickou tvorbou, kdo ví.

A všechno, co tu najdete, můžete dle libosti komentovat, kritizovat a chválit, co jen klávesnice ráčí. Můžete mi tu také nechat vzkazík v Pokecu, abych věděl, že jste tu byli. A nebo se prostě jen koukejte, počtěte si a až se vám bude chtít, jděte o dům, tedy o web dál. Třeba o ten, co najdete v odkazech se stránkami, které mě nějak zaujaly či v nich mám prsty. A kdo má chuť a bude se sem chtít vracet, tak se tu i může zaregistrovat jako stálý čtenář a tomu pak budu posílat info o nově přidaných věcech. Vše je jen na vás.

A tak už si tu dál nebudu v úvodu plácat játra a přeji příjemné chvilky strávené tady u mě na Kovářově kobyle.

Zdraví

Zdenek Hulbach

Facebooktwittermail

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..